Logo ro.boatexistence.com

Mason mount a marcat pentru Anglia?

Cuprins:

Mount și-a făcut debutul cu echipa de seniori a Angliei pe 7 septembrie 2019 ca înlocuitor în minutul 67 în victoria Angliei cu 4-0 pe teren propriu împotriva Bulgariei în calificările pentru UEFA Euro 2020. El a marcat primul său primul gol pentru Anglia pe 17 noiembrie într-o victorie cu 4-0 în deplasare împotriva Kosovo în calificările pentru UEFA Euro 2020.

Câte goluri a marcat Mason Mount pentru Anglia?

Mason Mount provine din Anglia și vârsta lor actuală este de 22 de ani (Data nașterii: 1999-01-10). Înălțimea lor este de 178 cm și greutatea lor este de 70 kg. În sezonul 2021/22 din Premier League engleză, Mason Mount a jucat 4 meciuri (plus 1 ca substitut). Au 3 șuturi la poartă dintr-un total de 5 șuturi și au marcat 0 goluri (0,72 xG).

Mason Mount joacă pentru Anglia?

Mijlocașul

Chelsea și Anglia, Mason Mount, urmează să revină la Trei Lions, în timp ce englezii se confruntă cu Ucraina lui Andriy Shevchenko în sferturile de finală ale Euro 2020, potrivit rapoarte.

Mason Mount are piciorul stâng?

Cea mai mare slăbiciune a lui Mount a fost abilitatea cu piciorul stâng. … Știind cât de importantă era această abilitate în jocul modern, Tony a venit cu un plan pentru cum se poate îmbunătăți Mount.

Care este ratingul Mason Mount?

Mason Mount Rating este 83. Potențialul său este de 89 de ani și poziția sa este CAM.