Logo ro.boatexistence.com

Va juca gnabry împotriva psg?

Cuprins:

Serge Gnabry de la Bayern Munchen nu va juca sfertul de finală al Ligii Campionilor UEFA înîmpotriva lui PSG, deoarece a fost testat pozitiv cu coronavirus.

Gnabry va juca împotriva PSG?

Fulgerul Bayern München Serge Gnabry a fost exclus din prima manșă din sferturile de finală a Ligii Campionilor de miercuri împotriva Parisului Saint-Germain, după ce a fost testat pozitiv pentru COVID-19, în timp ce mijlocașul Marc Roca va rata meciul din cauza unei accidentări.

Cum a pierdut Bayern în fața PSG?

Paris St Germain a ajuns în semi-finalele Ligii Campionilor, în ciuda înfrângerii cu 1-0 pe teren propriu în fața campionului în curs, Bayern Munchen, marți, în timp ce aceștia au progresat la golurile în deplasare după un scor 3-3. rezultatul agregat într-un thriller care a fost pe marginea cuțitului până la fluierul final.

PSG a învins vreodată Bayern?

Să începem cu cel mai agitat dintre meciuri, victoria lui Paris Saint-Germain 3-2 în fața Bayern Munchen (la München), într-o revanșă a finalei de anul trecut.

Cine a fost eliminat PSG sau Bayern?

Navas, PSG îi elimină pe câștigătorii actuali Bayern din Liga Campionilor. Prin PSG. Keylor Navas și PSG au pierdut în fața lui Bayern Munchen, cu 1-0, dar au avansat în UEFA Champions League la total față de Bayern München, câștigătorii turneului. Tabloul de scor total a fost 3-3, iar PSG s-a calificat datorită golurilor în deplasare.