Logo ro.boatexistence.com

Evander holyfield este încă căsătorit?

Cuprins:

Fostul boxer la categoria grea Evander Holyfield și-a încheiat căsătoria de nouă ani cu soția sa, Candi, potrivit site-ului de divertisment TMZ, invocând documente ale instanței de divorț. Divorțul a fost finalizat în iulie, a informat TMZ, dar termenii nu au fost dezvăluiți. … Căsătoria lui cu Candi Holyfield a fost dificilă.

Cine este mama Evan Holyfield?

Mama fostului campion la categoria grea Evander Holyfield a murit vineri din cauza rănilor la cap și a complicațiilor unui accident de mașină în urmă cu șapte săptămâni. Annie Holyfield a fost în comă de la accidentul din 2 martie lângă casa fiului ei din Fairburn, o suburbie la sud de Atlanta. Ea avea 68 de ani.

Cât valorează Evander Holyfield în 2020?

Valoare netă Evander Holyfield: Evander Holyfield este un boxer profesionist american pensionat, care are o avere netă de 1 milion USD Un boxer profesionist, Evander Holyfield a luptat la categoria grea, cruiser, și diviziile de greutate mică și grea și a câștigat o medalie de bronz la Jocurile Olimpice din 1984.

George Foreman este miliardar?

Maștrii sunt supranumiți „Big George” și este de două ori campion mondial la categoria grea și medaliat cu aur olimpic. … Din 2021, valoarea netă a lui George Foreman este de aproximativ 300 de milioane de dolari.