Logo ro.boatexistence.com

Sierra Canyon a câștigat astăzi?

Cuprins:

The Huskies, condus de cel mai bun trio de gardieni din California, a reușit cu o victorie 80-72, oferind lui Sierra Canyon (15-1) prima sa înfrângere în playoff de atunci sezonul 2018 și terminând o serie de câștiguri în playoff de 21 de meciuri.

Care a fost scorul jocului Sierra Canyon?

44-22 (L) Sierra Canyon vs.

Cine a câștigat Sierra?

Jocul

Run ridică Corona Centennial pentru a câștiga Honor Bowl în fața Chatsworth Sierra Canyon. Apărătorul Corona Centennial, Jayson Cortes, renunță la o încercare de placare în prima repriză a linebackerului Sierra Canyon Angelo Pulido. Cortes a alergat pentru două touchdown-uri și mai mult de 200 de metri și a primit trofeul MVP al jocului.

A pierdut Sierra Canyon?

Jucătorii

Centenial își sărbătoresc victoria asupra gazdei Sierra Canyon vineri seara, în jocul de titlu al Secțiunii Sudului Open Division. Bronny, clasat pe locul al 25-lea cel mai bun student al doilea din țară de către 247Sports, a lovit și un trei puncte cheie cu 4 minute și 23 de secunde pentru a reduce avantajul lui Centennial la 70-67. Dar nu a fost suficient.

Cu cine a pierdut Sierra Canyon?

Cineva a uitat să-i spună adversarului Sierra Canyon, Corona Centennial, să nu joace rolul de spoiler. Huskies, conduși de cel mai bun trio de gardieni din California, au câștigat cu 80-72, oferindu-i lui Sierra Canyon (15-1) prima sa înfrângere în playoff din sezonul 2018 și punând capăt unei serii de victorii în playoff de 21 de meciuri.